خدمات

خدمات مجموعه آموزشی مشاوره ی معلم شیمی

 الف)کلاس های خصوصی و گروهی تخصصی شیمی ویژه کنکور،دبیرستان،المپیاد:

محتوای آموزشی این کلاس ها با توجه به نوع نظام آموزشی(قدیم یا جدید) و پایه تحصیلی و بستری که  دانش آموز مورد امتحان قرار می گیرد مانند امتحانات داخلی،نهایی ترمیم معدل،کنکور و المپیاد تهیه می شود. و شیوه ها و متدد تدریس نیز متناسب با محتوا و توان علمی دانش آموز است.

ب)جلسات مشاوره (حضوری و در بستر اینترنت)شامل: 

 ۱٫جلسات مشاوره برای دانش آموزان

 ۱٫۱٫ مشاوره‌روانشناختی‌واصول‌مطالعه

مسائل ریز روحی، خاطرات کم اهمیت، پیش‌آمد‌های قابل گذشت، برداشت‌های غلط از یک اتفاق، باورهای اشتباه، نگاه‌های نابه جا نسبت به حوادث پیرامون، رفتارهای ناصحیح حامیان یا همراهان و بسیاری موارد از این دست در زندگی ما ممکن است اختلال‌های شدید در مسیر تحصیل، تمرکز، مطالعه و توجه‌مان ایجاد ‌نماید و ما را درگیر چالش های بسیاری نماید.مشاوران مجموعه معلم شیمی با همکاری مشاورین حرفه‌ای روانشناس به سادگی و در کمترین زمان ممکن به ما کمک می‌کند از شر تمامی این مسائل رهایی یابیم و به سادگی و با کیفیت و آرامش بیشتر به طی نمودن مسیر تحصیل و زندگیمان بپردازیم.

۲٫۱٫مشاوره انگیزشی و هدف گذاری

هدف ما از درس خواندن چیست؟ برای ادامه تحصیل چه برنامه‌ای داریم؟ بهتر است چه رشته‌ای را در دانشگاه ادامه دهیم؟

چرا همه درس می‌خوانند و آیا من به ادامه‌ی تحصیل نیاز دارم یا خیر؟ و …

به آسانی می توانید در یک جلسه ی حرفه ای به پاسخ سوالاتی از این قبیل که بسیاری مواقع در ذهنتان خطور می‌نمایند دست یابید و مسیر تحصیل و آینده خود را به وضوح روشن و شفاف نمایید و از درس خواندن یا نخواندنتان! لذت ببرید و دچار استرس‌های بی‌پایه و افکار بیهوده نشوید.

۳٫۱٫مشاوره کنکوری و راهبردی

اصول کلی مطالعه، نحوه‌ی مطالعه هر درس، اصول برنامه‌ریزی شخصی، اجرای طرح‌های ضربتی ارتقاء جایگاه در دروس خاص، نحوه‌ی تحلیل آزمون، عارضه یابی مطالعه، چگونگی بالابردن تمرکز و هرآن چیزی که یک داوطلب کنکور باید در کوله پشتی خود داشته باشد تا بتواند با دغدغه کمتر و خیال آسوده‌تری مسیر کنکور را آسان طی نماید،

۴٫۱٫مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی

شاید با کلیات این حوزه آشنایی داشته باشید! برنامه‌ریزی حرفه‌ای و دقیق هفتگی همراه با بررسی گزارش کار بر مبنای توانایی فردی، ظرفیت‌ها و محدودیت‌های داوطلب و ارایه برنامه‌ریزی درسی حجمی -زمانی بر اساس الویت‌های مورد نیاز با توجه به منابع، زمان، توان مطالعاتی، پیشینه ی تحصیلی کنکوری و هدف داوطلب از جمله ویژگی های این مشاوره‌ است .

در هر جلسه، راهبردهای مطالعاتی و بحث های انگیزشی نیز به داوطلبین ارایه می‌شود و شما می توانید فقط با چند هفته استفاده از این برنامه ریزی تحول را در مطالعه خود به وضوح ببینید…

یادمان باشد گاهی ضربه‌ی اصلی را از سهل انگاری در مسائل اصلی می‌خوریم؛ برنامه‌ریزی به پنداره‌ ی اشتباه برخی افراد کاری ساده بوده و نیازی به راهنما ندارد!

۲٫جلسه مشاوره برای والدین

 

ج)دوره های مشاوره(حضوری و در بستر اینترنت):

علاوه بر مباحث بالا برای والدین و دانش آموز این دوره ها شامل موارد زیر خواهد بود تا دانش آموز از تمام ظرفیت ها بهره مند شود و علاوه بر دانش مشاوره ی و مباحث ذکر شده با پیگیری منظم و ارایه گزارشات مشیر  درست راتشخیص داده و از گردونه رقابت خارج نشود.

۱٫آنالیز آزمون‌های آزمایشی
۲٫پیگیری و دریافت گزارش کار
۳٫گزارش منظم به والدین
۴٫معرفی و مهندسی بهترین منابع کنکور
۵طرح نوروز
۶٫طرح جمع بندی

 

د)همایش ها

۱٫تدریس ها

۲٫۱٫همایش های تدریس دو روزه  ویژه طرح 
۳٫۱٫همایش های مبحثی شیمی ویژه انتخاب هوشمندانه مباحث افزایش شانس قبولی
۴٫۱٫همایش های تدریس کامل
۵٫۱٫همایش ها ی جمع بندی
۶٫۱٫همایش های یک قدم تا کنکور

۲٫همایش های مشاوره ی

 

راه تماس با مجموعه

ارسال پیام به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۵۶۷۸۸۹۸۹۰۰

اینستاگرام مجموعه:moalemshimi.ir

تلگرام مجموعه:moalemshimi

ارتباط با مدیریت:۰۹۱۸۷۸۸۵۶۴۲

behnamnasrollahi@

Instagram

مشاوره رایگان با مشاوران برجسته مجموعه با ارسال"مشاوره"به10005678898900 رد کردن