درباره ما

معلم شیمی نردبان موفقیت شماست

مجموعه جامع برای مشاوره کنکور و دبیرستان در همه مقاطع و رشته ها و کلاس های تخصصی محتوای شیمی دبیرستان و کنکور

بدون آسانسور میشه از یه ساختمون صد طبقه بالارفت،آره میشه ولی دیر میرسی و خسته یا شایدم وسطش بی خیال بشی و بزاری کنار.بدون چراغم میشه توی یه اتاق تاریک گشت و یه دسته کلید رو پیدا کرد.میشه ولی چه جوری…

آره میشه بدون معلم و کلاس درس خوند.میشه شیمی یاد گرفت.ولی یا درست یاد نمیگیری و از پس کنکور بر نمیای و باید آرزوی پزشکی و مهندسی رو ببوسی بزاری کنار یا اینکه اونقد دیر یادمیگیری که نه دیگه فایده داره نه اینکه انرژی برای درسای دیگه می مونه.

بدون مشاورم میشه ادامه داد.ولی دو امکان بیشتر وجود نداره.یا با امتحان و خطا به شیوه درست مطالعه میرسی که به ازاش زمان با ارزش و انگیزتو دادی که نتیجش راضی شدن به خیلی کمتر از اون چیزیه که براش درس خوندی یا اینکه اصلا یاد نمگیری و از گردونه رقابت خارج میشی.تازه اگه مباحث انگیزشی و کنترل استرس و…. بلد باشی.

ایده اولیه معلم شیمی سر کلاسای شیمی و مشاوره شکل گرفت و با استقبال دانش آموزان و حمایتشون قوت گرفت.معلم شیمی یه کلینیک جامع برای پوشش نیازای مشاوره ای و آموزشی  دانش آموزای همه ی رشته ها و مقاطعه.

معلم شیمی با استفاده از تجربه و دانش بهترین مشاوران و دبیران و ظرفیت قوی ترین دانشجوهای پزشکی ،مهندسی و دانشجو معلمان افتخار داره که با وجود خیل عظیم موسسات کنکوری مرجعی مطمعن و تاثیر گذار برای استفاده دانش آموزان باشه. با معلم شیمی دانش آموزای قوی،قوی تر و شکست ناپذیر میشن و  راه موفقیتشون کوتاه تر،دانش آموزان متوسط راه رو یاد  میگیرن و و با تمرین و تکرار و همراهی وارد گردونه رقابت میشن و دانش آموزای ضعیف با ما پا به پا میشن و تا آخرین قدم برای رسیدن به بهترین خودشون پیش میرن.

هرچیزی که احتیاج دارین برای موفقیت، کلاس حضوری و غیر حضوری،دوره های مشاوره حضوری و  و در بستر اینترنت. دوره مشاوره الماس ویژه کنکور۹۹،بسته جامع نرم افزاری، محتوای دیجیتال و فیلم و صوت آموزشی و….

فاصله ی شما با موفقیت به اندازه انتخاب معلم شیمیه

 

Instagram

مشاوره رایگان با مشاوران برجسته مجموعه با ارسال"مشاوره"به10005678898900 رد کردن