طرح مشاوره الماس

 پرده اول::از در حوزه کنکور که میای بیرون،چشماتو می چرخونی دنبال پدر مادرت میگردی ک منتظرتن، پیداشون میکنی و با تمام وجودت به سمتشون میدوی و ذره ذره وجودت میخواد داد بزنه که من تونستم من بالاخره تونستم.همون رشته همون دانشگاه بالاخره مال من شد. من جای خودمو صندلی خودمو به کسی ندادم.اون همه زحمت و تلاش بالاخره جواب داد و ادامه شیرین ماجرا…

پرده دوم: سر جلسه ی سوالات برات آشناس ولی نمیتونی جواب بدی،کلی سوالو تا نصفه حل کردی و بقیشو بلد نیستی،بیشتر سوالارو شک داری،دفترچه سیاه و خط خطیه،و زمانت رو به پایانه.و آخرش…

پرده سوم:سرجلسه نشستی و پاسخ برگت یا سفید ِ سفید یا توش عکس گل خرزهره کشیدی.

این سه پرده  روز کنکور شماست.اما الان چند ماه مونده به کنکور.شخصیت پرده اول داره درس میخونه، برنامه ریزی میکنه، داره خودشو برا هر شرایطی آماده میکنه و برای بهترین و مهمترین فرصت زندگیش از هیچ تلاش و امکان و کلاس و مشاوری نمیگذره.اما دومی الان داره درس میخونه خیلیم میخونه ولی گیج و سردر گم بدون نقشه راه بدون پلن و برنامه و سومیم …

انتخاب باشماست چند ماه دیگه کدوم پرده یه سکانس از زندگی شما باشه.اما اگه آیندت مهمه برات،براش حاضری تلاش کنی.وقت بزاری،زحمت بکشی و از خیلی چیزا بگذری اگه فک میکنی که جهان منتظرِ پزشک‌ها، دندانپزشک‌ها، داروسازها، مهندس‌ها، حقوق‌دان‌ها، روانشناس‌های توانمندی مثله شماست.اگه دلت ضعف میره برای روپوش سفید،برای جناب مهندس شنیدن برای دفتر کار خودت. ما راهو بهت نشون میدیم.تا آخرشم کنارت هستیم و موفقیتت رو باهم جشن میگیریم.

طرح مشاوره الماس

ویژه موفقیت و رتبه برتر در کنکور۹۹

چرا مشاوره»؟

سوال خیلی خوبیه اما جوابی که برای این سوال وجود داره اینه که سال کنکور به هیچ وجه سال آزمون و خطا نیست. کمتر کسی رو پیدا میکنید که روی آینده خودش ریسک کنه!

شما در سال کنکور وقت برای امتحان کردن روش‌های مختلف مطالعه دروس رو ندارید برای همین به فردی نیاز دارین که با روشن کردن این مسیر پر پیچ و خم همه موانع مسیر رو نشونتون بده تا با کمکش از همه مشکلات عبور کنید.

تجربه عنصر بسیار ارزشمندیه که فقط در کسانی پیدا میشه که این مسیر رو یکبار طی کردن بارها در راهشون شکست خوردن اما تسلیم نشدن و در نهایت به موفقیت های بزرگی رسیدن.

مشاورین ما تجربه‌های گرانبهای خودشون رو به شما منتقل می‌کنند و اجازه نمیدن اشتباهاتی رو که از مسیر درست دورتون میکنه و منجر به نتایج وحشتناک میشه رو تکرار کنید.

دو راه بیشتر وجود نداره یا اینکه خودت آزمون و خطا کنی و راه درست رو پیدا کنی که البته خیلی خوبه ولی مجبوری پشت کنکور بمونی چون دیگه وقتی برات نمیمونه یا اینکه از یه مشاور کاربلد کمک بگیری.

طرح الماس چه اتفاقاتی رقم میزنه؟

طرح الماس یه مجموعه کامل مشاوره ی برای یه دانش آموز کنکوریه که هم خدماتش شامل خود  دانش آموز میشه و هم خانوادش به نحوی که گام به گام و خیلی سریع دانش آموز وارد گردونه رقابت میشه.این طرح برای همه ی دانش آموزا طراحی شده طوری که دانش آموز قوی،قوی تر میشه و توی کورس رتبه های برتر قرار میگیره.دانش آموزای متوسط  هم با حفظ نقطه های قوتشون نقطه ظعفاشون کاور میشه و میتونن خودشون رو جزو کاندیداهای رشته های تاپ ببینن و در آخرم دانش آموزای ضعیف بیس درس شون از اول بازسازی میشه و با متدد های مخصوص خودشون و پیگیری منظم میتونن به کنکور امسال امید وار بشن و پشت کنکور نمونن.

این طرح چه طوریه ؟توضیح بدین

گام اول:مشاوره راجع به به طرح با مدیر مجموعه(کاملا رایگان).

گام دوم:ثبت نام و ارایه اطلاعات و و پرداخت هزینه طرح.

گام سوم:لینک به مشاوران مربوطه و دریافت اطلاعات تحصیلی و پایه.

گام چهارم:۴ جلسه یک ساعته درمورد موارد زیر:

مشاوره‌روانشناختی‌واصول‌مطالعه
مشاوره انگیزشی و هدف گذاری
مشاوره کنکوری و راهبردی
مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی

گام پنجم: شناخت کامل دانش آموز و ارایه برنامه(با اتمام هربرنامه برنامه جدید به دانش آموز داده میشه).

گام ششم: یک جلسه صحبت و مشاوره والدین و تماس ماهانه برای ارایه گزارش.

گام هفتم:پیگیری منظم دانش آموز و تشکیل پوشه کار(دو تماس در هفته از سوی مشاوران و به تعداد نامحدود در صورت نیاز دانش آموز).

گام هشتم:تحلیل منظم آزمون های  دانش آموز(در صورت شرکت) و برنامه ریزی افزایش تراز.

گام نهم:برطرف کردن نیاز مشاوره ی و انگیزشی دانش آموز از طریق ارتباط تلفنی،اینترنتی و… تا کنکور.

در این طرح با توجه به نیاز دانش آموز مشاور مربوطه به طور منظم دانش آموز را علاوه بر پیگیری علمی ا ز لحاظ روانی و انگیزشی هم پشتیبانی میکند.

گام دهم:برنامه نوروز

گام یازدهم: برنامه جمع بندی

گام دوازدهم:آمادگی کامل

در این گام دانش آموز کاملا از هر نظر برای کنکور آماده میشود.

مشاوره های روانشناختی ،تغذیه،انگیزشی،کنترل استرس،مدیریت آزمون و…

ودر نهایت کنکور سراسری.

طرح الماس برای چه رشته هایی وجود داره؟

این طرح برای هر پنج گروه تجربی،ریاضی،انسانی،هنر وزبان طراحی شده.

طرح الماس حضوریه یا غیر حضوری؟

این طرح به نحوی طراحی شده که دانش آموزان هم میتونن به صورت حضوری ازش استفاده کنن هم به صورت غیر حضوری در بستر تلفن و اینترنت.

توی طرح الماس چند مشاور مارو پیگیری میکنن؟

۲ مشاور به طور همزمان و با هماهنگی کامل  که هرکدوم یه بخش از فرایند مشاوره رو پیگیری میکنن. یک مشاور آقا و یک مشاور خانم.

وجود دو مشاور باعث  سردر گمی نمیشه؟

نه بلکه وجود دو مشاور از نقاط قوت این طرح به حساب میاد.این دو مشاور در کنار هم و با هماهنگی هم دانش آموز رو پیگیری میکنن.

مشاورا ن شما چه قدر با فضای مشاوره و کنکور آشنا هستن؟

مشاوران ما از رتبه برتر های کنکور های سالهای گذشته هستند و  از دبیران رسمی آموزش پرورش،مشاوران برتر آموزشگاه های معتبر،دانشجویان پزشکی و مهندسی و حقوق دانشگاه های تراز اول و دانشجو معلمان هستند.

مدت زمان این طرح چقدره؟

این طرح به محض ثبت نام شروع و تا پایان فرایند کنکور ادامه  داره.

من آزمون نمیرم میتونم شرکت کنم؟

این طرح کاملا منعطفه و برای تمامی دانش آموزانی که آزمون شرکت میکنن فارغ از نوع موسسه و دانش آموزانی که آزمون شرکت نمیکنن پاسخگو هست.

من اعتقادی به برنامه ریزی  مشاور ندارم؟طرح الماس به منم کمک میکنه؟

همونطور که گفته شد کنکور هیچ جایی برای ریسک و خطر و غرور کاذب نداره.و حاصل زحمات چندین ساله  خودتون و خوانواده هاتون توی چند ساعت رقم میخوره و بی اعتنایی به این موضوع مترادف با بی اعتنایی به آینده و چشم پوشی از آرزوهاست. وهمچنین این طرح طوری چیده شده که هر نیاز و سلیقه ی رو پاسخ میده.

مدرسه ما مشاور داره آیا نیازی به طرح الماس دارم؟

با تمام احترامی که برای پرسنل عزیز مدارس قایلیم در صورتی که تیم مشاوره مدرسه شما توانایی داشته باشه وقت بهشون اجازه نمیده که خدمات این دوره رو به شما ارایه بدن درواقع این دوره تضمبن موفقیت شماست. و چه بسا که خیلی از مدارس هم از نعمت مشاور محروم هستن.

چرا بین این تعداد زیاد موسسات کنکوری معلم شیمی رو انتخاب کنم؟

اعتبار و تخصص و تعهد معلم شیمی جایی برای تردید نمیزاره.

طرح الماس برای نظام جدیده یا قدیم؟

همه دانش آموزان و فارغ التحصیلان میتونن از این طرح استفاده کنن.

 قبل اینکه ثبت نام کنم امکان داره که راجع به این طرح بیشتر بدونم؟

بله میتونید از طریق راه های ارتباطی موجود با مدیر مجموعه ارتباط بگیرید.

چه جوری مشاوره بگیرم و ثبت نام کنم؟

طرح الماس رو به همراه نام،مقطع و رشته،و شهرتون رو با فرمت زیر به شماره۱۰۰۰۵۶۷۸۸۹۸۹۰۰ارسال کنید.با شما در اولین فرصت تماس گرفته میشه.

طرح الماس

نام ونام خانوادگی

رشته و مقطع

شهر

 

راه تماس با مجموعه

ارسال پیام به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۵۶۷۸۸۹۸۹۰۰

اینستاگرام مجموعه:moalemshimi.ir

تلگرام مجموعه:moalemshimi

ارتباط با مدیریت:۰۹۱۸۷۸۸۵۶۴۲

behnamnasrollahi@

 

 

Instagram

مشاوره رایگان با مشاوران برجسته مجموعه با ارسال"مشاوره"به10005678898900 رد کردن